Yükleniyor...

Hakkımızda

Aydın Doğal Zeytinyağı
Aydın Doğal Zeytinyağı

Zeytin Meyvesi Ve Bu Meyveden Elde Edilen Zeytinyağ Yüzyıllardır İnsanlar İçin En Önemli Besin Kaynağı Olmuş, Sofralarımızın Vazgeçilmezi Haline Gelmiştir. yalın Ailesi Koşulsuz Hijyen Bilinci İle, Kendi Zeytin Alanlarında Yetiştirdiği Zeytin Ağaçlarının Tanelerini Sağlık Koşullarına Uygun Zeytinyağına Dönüştürdü.

Bir Asırdır Sevdikleri İle Paylaştığı Bu Besin Kaynağını 2015 Yılında Markalaştırarak Daha Çok Kişiye Fayda Sağlamak Amacı İle Zeytinyağ Yolculuğuna Cıkıldı. gelişen Teknoloji Ve Üretim Yerlerinin Artması Ağaçlarının Günden Güne Çoğalması Sonucu Yıllardır Keyifle Tüketilen Altın Sarısı Sağlık İksirlerini Sevenleri Ve İhtiyaç Duyanları İle Paylaşmaya Karar Verdiler.

Kalite


HIZ

Hizmetlerimiz

Zeytin ile yapabildiklerimiz.

ÇOCUK GELİŞİMİNDE ZEYTİNYAĞI.

TAM ZAMANINDA HASAT ZEYTİNYAĞI

NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI VE KULLANIMI

RİVİERA ZEYTİNYAĞI

ÇOCUKLARA ÖZEL ZEYTİNYAĞI

SALATA SOSLARINDA ZEYTİNYAĞI

GASTRONOMİK AÇIDAN ZEYTİNYAĞI

ZEYTİNYAĞI ÜRETİMİNDE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Hakkımızda

ZEYTİN MEYVESİ VE BU MEYVEDEN ELDE EDİLEN ZEYTİNYAĞ YÜZYILLARDIR İNSANLAR İÇİN EN ÖNEMLİ BESİN KAYNAĞI OLMUŞ, SOFRALARIMIZIN VAZGEÇİLMEZİ HALİNE GELMİŞTİR. YALIN AİLESİ KOŞULSUZ HİJYEN BİLİNCİ İLE, KENDİ ZEYTİN ALANLARINDA YETİŞTİRDİĞİ ZEYTİN AĞAÇLARININ TANELERİNİ SAĞLIK KOŞULLARINA UYGUN ZEYTİNYAĞINA DÖNÜŞTÜRDÜ. BİR ASIRDIR SEVDİKLERİ İLE PAYLAŞTIĞI BU BESİN KAYNAĞINI 2015 YILINDA MARKALAŞTIRARAK DAHA ÇOK KİŞİYE FAYDA SAĞLAMAK AMACI İLE ZEYTİNYAĞ YOLCULUĞUNA CIKILDI. GELİŞEN TEKNOLOJİ VE ÜRETİM YERLERİNİN ARTMASI AĞAÇLARININ GÜNDEN GÜNE ÇOĞALMASI SONUCU YILLARDIR KEYİFLE TÜKETİLEN ALTIN SARISI SAĞLIK İKSİRLERİNİ SEVENLERİ VE İHTİYAÇ DUYANLARI İLE PAYLAŞMAYA KARAR VERDİLER.

Telefon Numaramız : +90 544 832 98 93

Daha Fazlası İçin İLETİŞİM SAYFAMIZA Göz Atabilirsiniz.